Dětský karneval

Datum | 5.2.2018

V neděli 4.2. proběhl dětský karneval v ledečské Sokolovně. Celá akce byla pojata v duchu dovolené na havajských ostrovech. Nechyběla pláž, koktejly, tanec, hudba  a místní domorodci s květinami ve vlasech a kolem krku. Děti v nejrůznějších maskách si užívaly plážové atmosféry. Samozřejmě bylo možné se zapojit do různých her a zakoupit si bohatou tombolu. Vyvrcholením celého odpoledne bylo vyhlášení soutěže o nejaktivnější havajské tanečníky. Odměněni byli pravými havajskými sladkostmi.
Myslím si, že si karneval užili všichni vrchovatě, a to ne jen děti, ale i dospělí. Děkuji panu Černému za kvalitní hudební produkci a všem organizátorům za jejich práci. Budu se těšit, zase někdy příště. ALOHA

J.Stýblová; foto: F.S.

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print