Adventní koncert

Datum | 26.11.2017

V neděli 26. listopadu, týden před adventem, se v kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil koncert žesťového kvintetu Brasstet. První část koncertu byla tvořena skladbami největších autorů z období baroka a klasicismu. V druhé části koncertu zazněly nejznámější světové koledy v neobvyklých úpravách pro soprán a žestě. Program byl provázen mluveným slovem, ve kterém se hovořilo o starých vánočních zvycích a symbolech, o tom, jak tyto svátky vznikly a také jak se slaví jinde ve světě. Dobrý dojem z koncertu maličko pokazilo to, že jednotliví účinkující nebyli divákům přestaveni a rovněž chyběla, informace o další  umělecké činnosti členů souboru.

F.Stýblo

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print