Svatováclavské setkání farnosti

Datum | 25.9.2017

Zatažená obloha, chladno a drobný déšť provázely v sobotu 23. září již čtrnácté svatováclavské setkání farnosti. Všechny přítomné krátce přivítal pan děkan Jan Bárta a potom již následovalo posezení a přátelské diskuse farníků ve společenských prostorách fary. O příjemnou pohodu se starali Karel a František se svými kamarády heligónkáři. Občerstvení, mezi kterým samozřejmě nemohlo chybět točené pivo a rožněné selátko, věnované panem Vackem z Vilémovic připravily ochotné ženy a Jirka Pražák se svými pomocníky. V této atmosféře se snadno nechalo zapomenout na ubíhající čas, a spokojení farníci se rozcházeli do svých domovů až v podvečer. Těm, kteří se podíleli na přípravách a zdařilém průběhu tohoto setkání, patří velký dík!

F. Stýblo; foto: S. Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print