Minitábor v Hněvkovicích

Datum | 31.8.2017

Letošního minitábora, který se odehrál v srpnu, se zúčastnilo patnáct dětí. Letec, který shodou náhod ztroskotal se svým letadlem na zahradě našeho tábora, nás zasvětil do příběhu Malého prince a my jsme se tak mohli vydat po jeho stopách. Navštívili jsme například planetku byznysmena, u kterého jsme si vyrobili „hvězdný dalekohled“, či planetku lampáře, ze které jsme si odnesli lampiony. Zeměpisci jsme pomohli odhalit kousek ještě neobjeveného světa. Při cestách jsme také zjistili, že na naší Zemi nám může být mnohem lépe, než třeba na planetě domýšlivce, či panovačného krále (pokud se tedy budeme snažit). Letec, kterému jsme k opravě letadla poskytli azyl, pro nás připravil odměnu. Získat ji nebylo lehké, ale společnými silami se nám to nakonec podařilo. Naše putování jsme zakončili společně s rodiči. Jim i minitáborníkům patří dík a těšíme se na nějaké další setkání.

A. Veletová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print