Farní tábor v Hrádku u Vlašimi

Datum | 15.8.2017

V sobotu 15. července byl na Hrádku u Vlašimi zahájen farní tábor na téma Harry Potter. Poté, co děti dohrály seznamovací hry, je do celého programu zasvětil Hagrid a došlo i na seznámení s Harrym, Hermionou a Ronem, kteří je provázeli po celou dobu tábora. Albus Brumbál rozřadil děti pomocí kouzelného klobouku do čtyř kolejí. V těchto skupinkách se děti snažily přemoci zlého Voldemorta. Během toho se od profesorů čar a kouzel naučili hodně zaklínadel a lektvarů, které jim v tomto boji pomáhaly. Zároveň s tím prožily mnoho dobrodružství, vyrobily si svá vlastní trička a užily si spoustu zábavy. V úterý jsme všichni vyrazili do Vlašimi a navštívili tam Parazoo, cukrárnu a nakonec i koupaliště. Děti utvořily dobrý tým, navzájem si pomáhaly a díky tomu se jim podařilo Voldemorta porazit a společně s Harrym zvítězily nad zlem. Všem patří velké díky a už teď se těšíme na příští tábor.

Tonča a Alča, vedoucí

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print