Karneval na faře

Datum | 27.2.2017

V sobotu 25.2. se uskutečnil na ledečské faře, stejně jako v minulých letech, karneval pro dospělé. Letošní téma bylo: „Jedeme na Hawaj“. Pořadatelům ze společenství rodin se podařilo vyzdobit  společenskou místnost tak, že na příchozí okamžitě dýchla atmosféra letního dne na pláži u moře. Nechyběl ani plážový bar s tropickými drinky a příjemnou obsluhou. Společenský večer probíhal v rytmu disco, kde převládaly latinskoamerické tance Samba, Rumba, Reggae a havajský Hula hula. Všichni se také velmi dobře bavili při společenských hrách a soutěžích  😀
Popeleční středou končí masopust a začíná období půstu. Nastane zklidnění a příprava na největší křesťanské svátky Velikonoce.

F.Stýblo; Foto: S.Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print