Vánoční koncert

Datum | 27.12.2016

Odpoledne na Boží hod vánoční se v kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil vánoční koncert. V podání mladých umělců zazněly skladby W. A. Mozarta, E. Morriconeho, C. Francka, G. F. Händela a dalších známých skladatelů. Nádherné tóny dřevěných dechových nástrojů spolu s krásným zpěvem, za expresivního klavírního doprovodu, naplnily celý chrámový prostor a zanechaly velký dojem v posluchačích. Ti pak odmněnili účinkující, Janu Kopicovou – hoboj, Veroniku Hofmanovou – klarinet, Annu Zlatovou – klavír a zpěv a Tomáše Stýbla – flétna, potleskem. Zážitkem pro děti byla i návštěva vyřezávaného ledečského betlému umístěného v kapli kostela. Koncert přispěl k příjemně strávenému svátečnímu odpoledni a k oslavě Kristova narození.

F. Stýblo; Foto: S. Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print