Setkání se svatým Mikulášem

Datum | 5.12.2016

Opět po roce jsme se v neděli 4.12. sešli, abychom oslavili světce sv. Mikuláše. Děti si společně s Markétou a paní Janou připomněli několik říkanek o sv. Mikuláši a čertech. Anděly jsme přivítali písničkou a pak už děti netrpělivě čekali na příchod sv. Mikuláše.  Sálem proběhl i čert.  Sv. Mikuláš nás všechny pozdravil, zeptal se jak se máme a povzbudil  děti i nás dospělé, abychom se snažili být hodní a rozdávali kolem sebe dobro a radost, uměli si pomáhat. společně jsme si zazpívali několik písniček. Andělé děti obdarovali malým dárkem. S Mikulášem a anděli jsme se rozloučili opět písničkou. Tak zase za rok.

J. Sklenářová; foto: S. Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print