Adventní zájezd do Rakouska

Datum | 4.12.2016

Dne 3. prosince se uskutečnil adventní zájezd naší farnosti do Rakouska. Čtyřicet pět účastníků postupně navštívilo St. Wolfgang, nádherný kostel s dvěma krásnými oltáři. Dále pak městečko St. Gilgen s malovanými domy a pak Salzburg s jeho klenoty kostelů a krásnými adventními trhy. Vše proběhlo v klidu, pohodě, modlitbě a společenství.

ThDr. J. Bárta; Foto: M. Bártová, P. Brzák, P. Dyntera, V. Pospíšil

Dobrý večer pane doktore, právě sedíme u adventního věnce a vzpomínáme na včerejší vydařený výlet. Moc Vám děkujeme za profesionální vedení a zároveň milý a lidský přístup. Těšíme se snad na další zájezd! Hezký večer.

S pozdravem Jitka Fialová (Poborská) a manžel Honza

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print