Svatováclavské setkání farnosti

Datum | 26.9.2016

Sluncem zalitá farní zahrada se v sobotu 24. září se stala již po třinácté místem setkání farnosti. Všechny přítomné krátce přivítal pan děkan Jan Bárta a potom již následovalo neformální setkávání a přátelské diskuse farníků. Pro děti byly přichystány různé soutěže a pro nejmenší loutková pohádka. O příjemnou pohodu se starali Karel s Františkem vyhrávající v lidovém tónu a občerstvení, mezi kterým samozřejmě nemohlo chybět rožněné selátko, věnované panem Vackem z Vilémovic. V této atmosféře se snadno nechalo zapomenout na ubíhající čas, který připomnělo až zapadající slunce, doprovázené večerním ochlazením.
Každému, kdo pomáhal při přípravách a zdařilém průběhu tohoto setkání, patří velký dík!

F. Stýblo; Foto: S. Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print