Plánované opravy ve farnosti

Datum | 28.7.2016

Vážení a milí farníci a přátelé naší farnosti!
Polovina prázdnin se rychle přiblížila a s tím, jako vlastně celých uplynulých 14 let, začal maratón stavebních pracích a oprav na kostelech a zařízeních naší farnosti.
Rozpis plánovaných prací je tento:
1. havarijní stav střechy kostela Nejsvětější Trojice na hřbitovním kostele v Ledči n/S
2. havarijní stav románské věže kostela v Chřenovicích – rozpadá se zdivo u „románských oken“ a nutnost opravy výplní zdiva věže
3. zvon v kostele v Chřenovicích je včetně upevnění a instalace el. ovládání v havarijním stavu
4. ozvučení v děkanském kostele se musí doplnit o nové karty, přivést ozvučení – mikrofon k varhanám, provést propojení přenosu zvuku z kostela do společenské místnosti na faru (bohoslužba slova pro děti atd…)
5.dostavět přístřešek na dvoře fary pro odkládání věcí…
Celková odhadovaná cena prací a materiálu je 1.500.000,-Kč! Zajištěno je 550.000,-Kč! Prosím o Vaše modlitby, Vaší pomoc a přeji krásný zbytek prázdnin a dovolených.
Číslo konta farnosti: 1120541359/0800

Váš v Kristu a Marii ThDr. Jan Bárta, děkan