Výročí kněžského svěcení P. ThDr. Jana Bárty

Datum | 23.5.2016

V neděli 22. května při slavnostní mši svaté oslavila celá farnost třicáté výročí kněžského svěcení P. ThDr. Jana Bárty, ledečského děkana. Mši svatou koncelebroval vzácný host generální vikář královéhradecké diecéze Mons. Mgr. Josef Socha, papežský prelát. Pan děkan v úvodu poděkoval své rodině a všem, kteří mu na jeho nelehké cestě za kněžstvím doma i v emigraci pomáhali. Zdůraznil také jak moc si váží toho, že se mohl stát knězem. Po mši svaté zástupci farníků P. Bártovi poděkovali, předali dárky a vyjádřili vděčnost za čtrnáct let služby v ledečské farnosti. Potom pan děkan pozval všechny přítomné k neformálnímu setkání na faru, kde bylo připraveno pohoštění a kapela Safyr vyhrávající k dobré náladě.

F. Stýblo; Foto: S. Fiala 

Fotografie ke stažení v plném rozlišení

 

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print