Slavnost Těla a Krve Páně

Datum | 29.5.2016

Slavnost začala mší svatou v děkanském kostele sv.Petra a Pavla. Po ní následoval průvod s Eucharistií za hudebního doprovodu dechové kapely pana Blažka. Ten se postupně zastavil u čtyř oltářů, na jejichž přípravě se podíleli farníci. První byl umístěn v zahradě na východní straně kostela, druhý a třetí na farní zahradě a čtvrtý v parčíku P.Toufara. Při všech zastaveních proběhlo krátké zamyšlení s prosbami, modlitbou Otče náš a požehnáním. Celá slavnost měla za cíl prohloubit úctu k Eucharistii, uvědomit si jak důležitá je v našem životě a vyprosit požehnání pro celou farnost.

F. Stýblo; foto: S. Fiala

Fotografie ke stažení v plném rozlišení

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print