Víkend pro mladé

Datum | 24.4.2016

Víkendová akce byla pojata formou zážitku. V pátek večer jsme začali společným posezením u ohně, kde byla možnost opéct si špekáčky a zazpívat písně za doprovodu akordeonu a kytary. Den jsme ukončili při společné modlitbě v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Číhošti. Druhý den soutěžily skupinky ve stavitelském umění. Zadání znělo: “Postavte nejvyšší věž pomocí špejlí a lepící pásky.“ Následovalo trochu pohybu v přírodě. Tentokrát to bylo o dobré fyzické kondici. Valení pneumatik v náročném terénu se mladí lidé zhostili s velkým elánem. Motivace v podobě sladké odměny byla velmi lákavá nejen pro účastníky ale i pro některé vedoucí. 🙂
Společně jsme víkend ukončili na faře při krátkém zamyšlení nad rokem Milosrdenství. Před obědem již byl čas rozjet se zpět domů. Doufám, že se opět setkáme a prožijeme krásné chvíle v kruhu svých přátel.

J. Stýblová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print