Velikonoční koncert

Datum | 29.3.2016

V neděli 27. března na Boží hod velikonoční se v kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil tradiční velikonoční koncert. V podání křesťanské skupiny DoHlubin zazněly vedle autorských i převzaté písně a spirituály v různých úpravách. Posluchače zaujaly především krásné vokály a nadšení mladých muzikantů, kterým se svým vystoupením podařilo rozehřát publikum i v chladném kostele. Dobře a upřímně zazpívanou křesťanskou písní je možné chválit Pána, vyjádřit svou radost z víry a oslovit jiné lidi. To vše se skupině DoHlubin podařilo a za to jí patří dík!
Koncert přispěl k slavnostní náladě velikonočních svátků a k oslavě vzkříšeného Krista.

F. Stýblo

 

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print