Dětský karneval

Datum | 9.2.2016

V neděli 7.2. ožila místní Sokolovna pohádkami. Blíží se vrchol karnevalové sezóny  a tak   společenství rodin a mládeže připravilo pro děti zábavné odpoledne. Navštívili nás broučci, čaroděj, motýlci, drak, kominík, princezny, indiáni, kovboj, červená karkulka, smrtka, zajíček a další pohádkové a zvířecí bytosti s rodiči a prarodiči. Velký taneční rej provázela hudba z pohádek a filmů, doplnily ho různé soutěže a tombola zajištěná z darů místních obchodníků. Návštěvníci mohli využít drobné občerstvení. Děti i rodiče měli úsměv na tváři, v sále vládla radost a pohoda. Tak zase za rok na viděnou.

Za pořadatele J. Sklenářová; Foto: S. Fiala

Fotografie ke stažení

Děkujeme těmto sponzorům za dárky do tomboly:

Papír, hračky – David Kunášek; Keramika – Dárkové zboží  –  Marie Sedláková;  Cukrářská výroba –  Lenka Krajíčková; Ovoce, zelenina  – Marie Marečková; Papírnictví Čtyřlístek – Papyrus Trade s. r. o.; Nábytek u Josého; Květiny – dárky – Jana Štěpánková; Prima Máma – Monika Kubátová; Květinka – Markéta Horová; Česká průmyslová zdravotní pojišťovna; Obuv – Jana Kozlíková; Cukrárna –  Jana Rajdlová; Pojišťovna Uniqa.

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print