Sportovní setkání farností

Datum | 3.10.2015

Setkání jsme započali slavením mše svaté, kterou sloužil otec Peter Palušák. Počasí přálo, a tak mohla probíhat venku – na zahradě obecního úřadu. Duchovně posíleni jsme vyrazili na hřiště u rybníka, kde jsme se rozdělili do družstev. Vytvořili jsme tři fotbalové a dva volejbalové týmy. Po napínavém sportovním vyžití jsme se vydali zpátky na obecní úřad, zapálili jsme ohýnek a opékali špekáčky. Při povídání bylo k zakousnutí i něco sladkého, za což dobrým duším děkujeme. (Bylo vidět, že sezóna jablek je v plném proudu. J) Samozřejmě nemohlo chybět vyhlášení výsledků. Někteří museli odjet dříve, a tak unikli fotografovi, ale většinu je možné spatřit na fotkách. Velký dík patří paní Hoskovcové za propůjčení OÚ a hřiště, otci Peterovi, že jsme společně mohli slavit mši svatou, a vůbec všem účastníkům za krásné odpoledne! Tak zase příští rok na viděnou a sportu zdar!

K. Veletová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print