Svatováclavské setkání farnosti

Datum | 20.9.2015

V sobotu odpoledne za krásného počasí se na farní zahradě a ve společenských místnostech fary uskutečnilo již dvanácté svatováclavské setkání farníků. Všechny přítomné, krátce přivítal děkan Jan Bárta. Pak již následovalo neformální setkávání a přátelské diskuse farníků. Na zahradě vyhrávali Karel s Františkem v lidovém tónu, na grilu připravoval selátko, věnované panem Vackem z Vilémovic, Jirka Pražák se svými pomocníky a ve společenských místnostech fary bylo přichystáno mnoho dalších dobrot. K dobré náladě přítomných přispělo i točené pivečko.
Každému, kdo pomáhal při přípravách a zdařilém průběhu tohoto setkání, patří velký dík.

F.Stýblo

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print