Jednodenní prázdninové akce pro děti

Datum | 26.8.2015

Výlet do Zruče nad Sázavou 13.8.
Šest dětí se vydalo poledním vláčkem na cestu do Zruče. Prohlédly jsme si zámek a nejvíce se dětem líbilo v podzámčí na zábavně naučné stezce rytíře Miloty z Kolowrat. Děti se prostřednictvím her dostaly do rytířské doby a vyzkoušely si různé dovedností – obratnost, sílu, přesnost, soustředění a pod. Hod sekyrou, rytířský souboj, kuželník, houpadlo, pískoviště rybolov, přelízku bidílko, totem šplhací rytíř, rytířský turnaj, erb, lukostřelbu. Děti byly statečné a šikovné, i přes veliké horko si hry užily. Po svačince a odpočinku v zámeckém parku vyzkoušely prolézačky a houpačky na dětském hřišti. Na závěr výletu všechny příjemně svlažila studená ovocná tříšť a zmrzlina. Při zpáteční cestě vlakem byly děti sice unavené, ale spokojené a plné zážitků z prožitého odpoledne.

Výtvarná dílnička 26.8.
Odpoledne ledečská fara opět ožila dětmi, tentokrát vytvářely veselé obrázky na trička a na látkové tašky. Pomocí razítek a barev na textil opět předvedly svoji velkou fantazii a umění.

J.Sklenářová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print