Minitábor

Datum | 4.7.2015

Ve středu ráno, první den letních prázdnin, začal v Hněvkovicích již desátý minitábor. Hned po příjezdu všech minitáborníků (stihli jsme se jen tak tak seznámit) nás svou návštěvou poctil moudrý stařec. Zjistili jsme, že je strážcem pokladu, který je ukryt v tajuplné pevnosti. Nabídl nám svou pomoc na cestě za pokladem a oba týmy, Orlové i Odvážní dravci se rozhodli o poklad usilovat. Čekalo je mnoho úkolů, za jejichž splnění získali klíče od pevnosti. Druhý den jsme urazili dlouhou cestu a navečer jsme, navzdory všem nástrahám, objevili naši pevnost. Orlové i Odvážní dravci se snažili do pevnosti proniknout, ale zjistili, že odemknout ji dokážou jen společnými silami. Strážce pokladu nám nic nechtěl dopřát bez námahy a další úkoly na nás čekaly i třetí den, tentokrát už jsme je plnili jako jedno společenství. U truhlice s pokladem jsme se naposledy setkali s moudrým starcem, pochválil nás za spolupráci a statečnost a získali jsme zaslouženou odměnu. Naše „putování“ jsme zakončili společně s rodiči. Jim i minitáborníkům patří dík a těšíme se na nějaké další setkání.

Tereza + Týna + Ruda + Tomáš + Ríša+ Anička (vedoucí)

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print