Hlavní národní dny NEK 2015 v Brně

Datum | 6.7.2015

Národní konference o eucharistii bude probíhat v Brně na biskupském gymnáziu ve dnech 15. – 17. října 2015. Padlo rozhodnutí, že každá diecéze může vyslat na tuto konferenci dvacet účastníků. Hlavním dnem NEK 2015 bude sobota 17. října 2015. V Brně na náměstí Svobody bude v 10.30 hodin hlavní bohoslužba s následným eucharistickým průvodem a s velmi bohatou nabídkou doprovodných programů v centru Brna. Pro tuto bohoslužbu bude třeba si předem ve farnostech zajistit bezplatné vstupenky, podobně, jako tomu bylo např. při papežské návštěvě.
Vstupenky pro naši farnost jsou již objednány v dostatečném množství. Další podrobné informace naleznete na oficiálním webu NEK.

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print