Výlet do Hradce

Datum | 26.6.2015

V pátek 26. 6. 2015 jsme s dětmi oslavili konec školního roku. Sešli jsme se již v 15. hodin u kostela v Ledči nad Sázavou. Podle své volby se děti rozdělily do dvou skupin na kluky a holky. Společně měli za úkol najít nejprve v okolí kostela a zahrady mapu, přečíst si zprávu a vydat se plnit další úkoly a tak postupně získat poklad. Během cesty terénem do Hradce hledali zprávy označené fáborky v barvě své skupiny. Odpovídali na různé těžší i lehké biblické otázky a tak se blížili k pokladu. Museli ale ještě zvládnout štafetový běh a hledání indícií v lese. Po překonání všech těchto překážek měli již otevřený přístup k pokladu, který si však také museli najít. Potom již všichni měli běhání dost a tak jsme pokojně došli z Křížů do Hradce k rybníku. Rozdělali jsme ohýnek a opekli si buřty, které nám opravdu chutnaly. Hlad byl veliký. Nakonec kolem 20. hodin jsme si zazpívali několik písniček a rozjeli se domů. Rodiče si dojeli pro děti k rybníku. Výletu se zúčastnilo 10 dětí, 5 chlapců a 5 dívek ve věku 5 až 13 let. Výlet byl příjemný, docela dobrodružný a dobře jsme protáhli naše svaly. 🙂

M. Bártová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print