Velikonoční koncert

Datum | 5.4.2015

V neděli 5. dubna na Boží hod velikonoční se v kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil tradiční velikonoční koncert. V podání absolventů a posluchačů Akademie múzických umění v Praze, Janáčkovy akademie múzických umění v Brně a Fakulty umění Ostravské univerzity Jany Kopicové – hoboj, Veroniky Hofmanové – klarinet, Anny Dubnové – klavír- zpěv a Tomáše Stýbla – flétna  zazněly nejen skladby od světových skladatelů  W.A. Mozarta, J.S. Bacha, C. Francka, C. M. von Webera, G. Bizeta ale  i od součastníků J. Pavlici a L. Cohena.
Koncert přispěl k slavnostní náladě velikonočních svátků a k oslavě vzkříšeného Krista.

F.Stýblo

 

 

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print