Masopust na faře

Datum | 7.2.2015

Tak jako už 3 roky před tím i letos pořádalo rodinné spolčo farní maškaru, tentokrát na motivy známé úsměvné pohádky Anděl Páně. Petronel s Uriášem prověřovali „svědomí“ jednotlivých maškarádů, kteří byli v nejednom případě zjevně překvapeni, co ti dva všechno na ně neví… 🙁
Naštěstí si Uriáš nikoho „rovnou direkt“ neodvedl do pekla, i když adepti by se možná i našli, 🙂 ale Petronel, jak se sluší na správného anděla, pro tentokrát hříšným pyšníkům odpustil.
Po vydařené veselici tak vstoupíme do postní doby, kdy se v tichosti srdce budeme připravovat na největší církevní událost roku.
Skloňme o letošním postu svá srdce k těžce zkoušeným trpícím lidem na celém světě a nesme je v postu a modlitbách za mír a pokoj.

D.J.