Dětský karneval

Datum | 8.2.2015

Dne 8. 2. se v sále Ledečské sokolovny uskutečnil farní KARNEVAL. Od dvou hodin se sál začal plnit krásnými maskami, mezi nimiž byl nespočet princezen, ale i kostlivci a indiáni se tu našli. Pořadatelé převlečeni za fotbalisty měli pro děti připravené hry, za které děti dostávali sladkosti, a tak se nikdo nenudil. Celým programem nás doprovázel pan “DJ Black“, který pouštěl písně, na které si mohl kdokoliv zatančit. Ke konci karnevalu byli porotou oceněni nejlepší tanečníci a nejkrásnější masky. Nikdo však neodešel domů s prázdnou, neboť si každý mohl koupit lístek do tomboly a získat tak ať už něco k nakousnutí nebo něco pro zábavu. Ve výhře byl i velký plyšový slon a dort. Se všemi maskami jsme se s úsměvem rozloučili okolo páté hodiny.

Velký dík patří nejen všem farníkům, kteří se na karnevalu podíleli, ať už svou přítomností či něčím dobrým na stůl, ale také všem milým návštěvníkům. Děkujeme a těšíme se na příště

Za fotbalisty Tonča; foto:T.Veletová, S.Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print