Tříkrálová sbírka v Ledči n S. a okolí

Datum | 17.1.2015

I letos se začátkem ledna v Ledči nad Sázavou a okolních obcích konala tříkrálová sbírka, jejíž výtěžek bude věnován na činnost Charity. Místa, která koledníci prošli, bylo snadné poznat podle znamení K+M+B 2015, které psali na dveře domů a bytů. Koledníci se radovali nejen z příspěvků na charitní sbírku, ale často také z dobrot, které od dárců dostali za odměnu. V letošní sbírce se vybralo celkem 57.880 Kč. Výtěžek z tříkrálových pokladniček bude určen na vybudování místa na třídění, opravu a skladování oblečení, vybavení domácnosti na pomoc rodinám v sociální tísni a na další projekty Oblastní charity Havlíčkův Brod. Touto cestou chceme poděkovat všem koledníkům, vedoucím skupinek i vám všem, kteří jste přispěli.

J. Sklenářová

[gview file=“http://ledecns.farnost.cz/ostatni_soubory/docasne/trikralova_sbirka_15.pdf“ width=“100%“ save=“1″]

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print