Vánoční koncert

Datum | 25.12.2014

V neděli na Boží hod vánoční se opět po dvouleté pauze uskutečnil v kostele sv. Petra a Pavla tradiční vánoční koncert. Po patnácti letech, kdy v tomto čase pravidelně vystupovala skupina Naděje, na jejíž vystoupení jsme se vždy těšili, bylo velkou neznámou, kdo se skrývá pod názvem Dohodou. Tajemství bylo záhy odhaleno při nástupu skupiny. Zvědavému publiku se postupně představilo několik bývalých členů skupiny Molli společně s několika členy skupiny Naděje. Takto vytvořená skupina Dohodou zahrála a zazpívala známé i méně známé vánoční skladby v různých aranžmá. Na závěr koncertu zazněla asi nejznámější česká koleda Narodil se Kristus Pán, kterou si s účinkujícími společně s chutí zazpívalo i publikum. Přáním nás posluchačů je, aby tradice vánočních koncertů v krásném kostele sv. Petra a Pavla pokračovala i v příštích letech. Nezbývá tedy než popřát skupině Dohodou aby vydržela a laťku, vysoko nastavenou předchozími dvěma skupinami, časem nejen vyrovnala ale posunula ještě výše 🙂

F. Stýblo; foto: S. Fiala

httpv://www.youtube.com/watch?v=Yvy-zEd4baI

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print