Silvestr na faře

Datum | 31.12.2014

Silvestr dětí na faře začal asi v 16.30 hod po mši svaté. Zúčastnilo se ho asi 18 dětí ve věku 5 – 13 let. Nejprve jsme se společně pomodlili a zahájili silvestrovskou párty seznamovací hrou. Mezi silvestrovskými hrami nechyběly ani běžecké hry na sněhu. Na závěr setkání jsme navštívili kostel. Klekli jsme si s dětmi před oltář, zazpívali písničky a spontánně vyjádřili díky a prosby za uplynulý rok. Děti velice pěkně vyjádřily Bohu své prosby a díky. Potom jsme se přesunuli opět na faru a přiťukli si společně dětským šampaňským. Nakonec děti jedly různé dobroty. Tak jsme oslavili příchod nového roku. Silvestr pro děti skončil v 19. 30 hod.

Silvestr pro mládež od 14 let začal ve 20. hod. Zúčastnilo se ho asi 12 osob. Nejprve jsme hráli zajímavé společenské hry na farní zahradě. Poté jsme se přesunuli dovnitř a hráli hru Aktivity. O půlnoci jsme si připili šampaňským (řidiči jen dětským šampaňským 🙂 ). V 1. hod. v noci jsme se přesunuli do kostela a zde strávili 45 min s Bohem. Bylo to hezké milé setkání. Krásný požehnaný čas s Bohem!  Ahoj 🙂

  Markéta B.

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print