Svatováclavské setkání farnosti

Datum | 27.9.2014

V sobotu odpoledne se na farní zahradě a ve společenských místnostech fary uskutečnilo tradiční svatováclavské setkání farníků. Všechny přítomné krátce přivítal děkan Jan Bárta a potom již následovalo neformální setkávání a přátelské diskuse farníků. Pro děti byly přichystány různé soutěže, výtvarná dílnička a hry. Na zahradě vyhrávali Karel s Františkem v lidovém tónu a na grilu se opékalo sele, které na tuto akci věnoval pan Václav Vacek a které, stejně jako v minulých letech, výborně připravil Jirka Pražák se svými pomocníky. Ve společenských místnostech fary pak bylo přichystáno mnoho dalších dobrot. K dobré náladě přispělo i točené pivečko.
Všem, kdo pomáhali při přípravách a zdařilém průběhu tohoto setkání, patří velký dík!

F. Stýblo; Foto: S. Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print