Prázdniny

Datum | 14.9.2014

Na letošní prázdniny byly pro děti přichystány tři akce. Šlo o cyklistický výlet, výtvarnou dílničku a deskové hry. Cyklistického výletu se zúčastnilo deset dětí. Odjezd byl od kostela a cílem byl rybník v Hradci. Zde se děti vykoupaly, zahrály si různé hry a všechny se v pořádku vrátily přes Ostrov zpět do Ledče.
Výtvarná dílna byla pro šikovné ručičky. Děti  malovaly na trička speciálními barvami na textil. Někteří použily šablony, jiné malovaly dle vlastní fantazie. Zjistily, že to není tak jednoduché jako malovat na papír. Všichni, včetně vedoucích si to užívali. Než jim výrobky uschly, stačily ještě prohnat míč po farní zahradě a nasvačit se.
Poslední akcí o prázdninách byly deskové hry. Tady měly děti možnost vyzkoušet si známé i neznámé, lehčí i těžší hry. Po přemýšlení  a usilovném soustředění bylo nutné protáhnout také tělo. K tomu byly určeny hry s míčem.
Tak hodně úspěchů ve škole! 🙂

J.Sklenářová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print