Sportovní setkání farností

Datum | 14.9.2013

V sobotu 14.9. se v Hradci u Ledče nad Sázavou uskutečnil již třetí ročník sportovního setkání farností. Kromě ledečské byly zastoupeny i farnosti Humpolec, Keblov obec Bernartice a Světlá nad Sázavou. Po zahájení mší svatou, kterou pro asi padesát zúčastněných sloužil P. Róbert Tadeáš Spišák, následovala sportovní část. Během krásného slunečného odpoledne proti sobě nastoupila čtyři smíšená volejbalová družstva a stejný počet fotbalových týmů. Vítězem volejbalového turnaje se stalo družstvo z Bernartic a mezi fotbalisty již tradičně zvítězil tým z Ledče nad Sázavou. Při slavnostním vyhlašování výsledků byly vítězům obou turnajů předány kromě jiného i krásné vítězné dorty. U večerního opékání špekáčků došlo na přátelské rozhovory a vzájemné sdělování zážitků z celého odpoledne. Velký dík patří OÚ Hradec za poskytnutí prostor, hlavním organizátorům setkání z Humpolce a každému, kdo se podílel na jeho přípravě a průběhu.
Sportu zdar, fotbalu a volejbalu zvlášť! 🙂

F.Stýblo

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print