Minitábor v Hněvkovicích

Datum | 4.7.2013

Letošní minitábor začal v úterý druhého července. Hned po našem příjezdu nás přivítal řecký vládce a oznámil nám, že tým, který se chce zúčastnit MINITÁBORNICKÝCH HER, musí přinést svou vlajku, a tak jsme se pustili do práce. Ten den nás čekalo ještě mnoho úkolů, vyrobili jsme si trička a vydali jsme se pro pochodeň s minitábornickým ohněm. Cesta nebyla lehká, museli jsme se naučit slavnostní slib a hymnu našich her, ale vše jsme zvládli a tak slavnostní zahajovací ceremoniál dopadl na výbornou. Ve středu po ranní rozcvičce jsme se nasnídali a vyrazili jsme na výlet, čekalo nás přes 10 kilometrů. Během cesty jsme si však našli čas i na divadlo, řízky či na zmrzlinu, která přišla opravdu vhod. Letní počasí je ale vrtkavé a tak nás těsně před naším cílem zastihl déšť. Snad naše dobrá nálada počasí umoudřila, a tak bylo vše podle plánu a k večeři jsme si opekli špekáčky. Poslední den, čtvrtek, byl plný disciplín, kromě těch sportovní ch jsme si vyzkoušeli taky naši trpělivost, postřeh či paměť a pochutnali jsme si na (už tradičních) povidlových knedlíkách. Přesto, že OSTŘÍ TESÁCI se opravdu snažili, OLYMPIJŠTÍ BĚŽCI byli v cíli první. Říká se: „sláva vítězům, čest poraženým“, a tak i u nás moudrý vládce odměnil všechny závodníky. A vše jsme pořádně oslavili!

Anička

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print