Pouť do Číhoště

Datum | 18.5.2013

V sobotu 18. května uspořádala naše farnost v rámci Roku víry již třetí pouť. Tentokrát do místa působení P. Toufara, který celým svým životem a mučednickou smrtí osvědčil pevnou víru. Pouť byla spojena s možností získání plnomocných odpustků po splnění stanovených podmínek. Na cestu do Číhoště se vydalo asi sto poutníků. Někteří šli pěšky, jiní přijeli na kole nebo auty. V číhošťském kostele Nanebevzetí Panny Marie se v půl jedenácté konala poutní mše svatá s pobožností, při níž byl vyprošován dar víry pro všechny ledečské farníky. Po mši svaté se poutníci shromáždili na faře, kde pro ně bylo připraveno malé pohoštění.

 

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print