Svatováclavské setkání

Datum | 22.9.2012

V sobotu odpoledne se na farní zahradě a ve společenských místnostech fary uskutečnilo tradiční svatováclavské setkání farníků. Všechny přítomné, krátce přivítal děkan Jan Bárta. Pak již následovalo neformální setkávání a přátelské diskuse farníků. Na zahradě vyhrávali Karel s Františkem v lidovém tónu a v zámecké místnosti jsme si zazpívali známé melodie za doprovodu improvizované dívčí kapely, která se poprvé sešla až na setkání. Na grilu se opékalo sele, které s láskou připravoval, tak jako v minulých letech, Jirka Pražák se svými pomocníky a ve společenských místnostech fary bylo přichystáno mnoho dalších dobrot. K dobré náladě přispělo i točené pivečko.
Všem, kdo pomáhali při přípravách a zdařilém průběhu tohoto setkání, patří dík a uznání.

F.Stýblo

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print