Farní tábor v Josífkově – Spáleništi

Datum | 19.8.2012

Předposlední srpnový týden, plný slunného počasí, vyrazilo patnáct dětí z naší farnosti a okolí, spolu s osmi vedoucími do podhůří Krkonoš, aby spolu prožili sedm dní. Společně překonávali různé úkoly, vyzkoušeli si nové činnosti, zahráli si spoustu her, uspořádali patnáctikilometrový celodenní výlet přes poutní místo Bozkov až do Semil a také souzněli v tiché modlitbě. Během táborového týdne nás navštívil otec Jaroslav Mikeš SDB, který na místě pod širým nebem sloužil bohoslužbu. Celotáborová hra se nesla v indiánském duchu. Její název zněl „Alvarez – znovuzrození aztécké legendy“. Celý týden byl aktivitami tak nabitý, ře některé účastníky na zpáteční cestě doslova únavou uspal. Bohu díky, že mohl být tábor na Spáleništi uspořádán a ten, kdo se vydá na tábor příští rok, určitě neprohloupí!

M.Stýblová – hl. ved. tábora

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print