Udílení svátosti biřmování

Datum | 16.10.2011

Tato neděle byla pro celou farnost velikou slavností. Při mši svaté udělil svátost biřmování dvaceti sedmi převážně mladým farníkům královéhradecký biskup Mons. Jan Vokál. V kázání připomněl působení Ducha Svatého v církvi a zdůraznil význam a smysl této svátosti.Po mši svaté následovalo společné focení před kostelem a pohoštění na faře. Tam také bylo možné se osobně setkat s otcem biskupem.Protože otec biskup tuto návštěvu spojil s generální vizitací farnosti, setkal se také se členy pastorační a ekonomické rady a po obědě projel celou farnost a prohlédl si kostely naší farnosti.

J. Sklenářová; foto: S. Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print