Svatováclavské setkání

Datum | 24.9.2011

Již tradičně se v tomto období uskutečňují Svatováclavská setkání. Nejinak tomu bylo i letos. Sluncem zalitá farní zahrada v Ledči nad Sázavou nabídla v sobotu 24. září prostor pro setkání všech lidí dobré vůle. Po úvodním přivítání ThDr. Jana Bárty se před námi začalo odvíjet zpracování vybraných obrazů biblických příběhů v podání dětí a mládeže. Jejich nadšení sklidilo zasloužený aplaus po závěrečné scéně a určitě dalo nejeden podnět k zamyšlení. O příjemnou pohodu pro všechny generace se starala dvě hudební uskupení s repertoárem, v němž si každý účastník určitě našel svůj oblíbený styl. K dobré náladě všech zúčastněných rozhodně přispěla i výborná úroveň občerstvení (nechybělo ani tradiční rožněné selátko). V této atmosféře se snadno nechalo zapomenout na ubíhající čas, který připomnělo až zapadající slunce, doprovázené večerním ochlazením…
Tak opět za rok – nashledanou.

S. Fiala

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print