Minitábor

Datum | 20.7.2011

Letošní rok jsme se sešli v rekordním počtu – pět chlapců a osm dívek. Naším táborovým tématem byl svatý Pavel. Povídali jsme si o jeho životě – dětství, kdy byl vychován v židovství, pronásledování křesťanů, zázraku obrácení na cestě do Damašku, jeho misijních cestách a zásluze rozšíření křesťanství mezi pohany. Pavel se živil šitím stanů a tak i někteří z účastníků našeho tábora strávili noc ve stejném příbytku. Ukamenování Štěpána jsme si připomněli hodem na cíl, oslepení Saula zase cestou po provázku se zavázanýma očima. Vyráběli jsme svitky s Pavlovým citátem. Hledali jsme knihy naplněné magií a poté pálili v plamenech, stejně jako tomu bylo v Pavlově době. Na výlet jsme se vydali do Sněta, kde jsme navštívili místní kostelíček, zasvěcený svatému Petru a Pavlovi. Odpoledne posledního dne jsme vyrazili na nelehkou cestu za sladkým pokladem. Těšíme se, že se opět příští rok setkáme! Snad i s novými tvářemi:-)

Kristýna Veletová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print