Sportovní setkání farností

Datum | 11.6.2011

V sobotu 11. června se uskutečnilo v Hradci u Ledče nad Sázavou Sportovní setkání farností. Bylo určeno všem generacím farníků, ale mezi asi sedmdesáti účastníky logicky převažovaly děti a mládež. Setkání začalo na zahradě obecního úřadu mší svatou, kterou sloužil P. Marek Šavel. Potom se všichni přesunuli na hřiště k rybníku, kde současně probíhal turnaj ve fotbale a volejbale. V přátelském duchu se utkaly týmy ze Světlé nad Sázavou, Humpolce a Ledče nad Sázavou. Na zahradě obecního úřadu bylo připraveno občerstvení pro „vyčerpané“ sportovce. Určitě přišlo vhod. Skluzavka, houpačky a prolézačky zase patřily malým dětem. I starší farníci měli možnost setkat se a popovídat si. Na závěr přišlo vyhlášení vítězů turnaje. Ve volejbale zvítězilo družstvo ze Světlé nad Sázavou a ve fotbale tým Ledče nad Sázavou. Ale ani poražení nepřišli zkrátka, pro ně byly připraveny ceny útěchy. Tak zase za rok a sportu zdar :-))
Velký dík patří OÚ Hradec za poskytnutí prostor a všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci průběhu setkání !

F. Stýblo;  foto: S. Fiala; F. S.

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print