Dětský karneval

Datum | 27.2.2011

Masopust se blíží opět ke konci a bývá ukončen karnevaly. Naše farnost připravila na tuto neděli karnevalové veselí pro děti. V místní sokolovně pro ně byl vyzdobený sál, připraveno občerstvení, tombola a nechyběly hry a soutěže. Zábavný program pro děti opět připravili a s dětmi dováděli mladí ze spolča pro starší děti a mládež naší farnosti. Úvodem děti a rodiče krátce pozdravili a přivítali děkan P. Jan Bárta. a pastorační asistentka paní Sklenářová. Pak už do sálu napochodovala obrovská stonožka a začala tancovat. Tanec jí brzo unavil a stonožka usnula. Děti ji ale probudily a veselí mohlo pokračovat dál. Mladí moderátoři Janča a Fanda se zhostili své role velice dobře. Několik rodičů bylo vybráno do poroty, aby vyhodnotili nejlepšího tanečníka a nejlepší masku. Ti dostali diplom a drobnou sladkost. O hudbu se postaral pan Černý. Děti se vytancovaly, rodiče si popovídali a myslím, že všichni odcházeli domů spokojeni. Dík patří také mládežníkům a ostatním farníkům za pomoc při přípravě a průběhu karnevalu.

J. Sklenářová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print