Vánoční koncert skupiny Naděje

Datum | 25.12.2010

Na Boží hod vánoční 25. prosince odpoledne se v kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil tradiční Vánoční koncert. Na úvod zazpívala malá děvčata z naší farnosti pod vedením Evy Březíkové několik známých koled. Všechny přítomné zaujal jejich milý projev a stoupající úroveň jejich zpěvu. Po nich již nastoupila před oltář skupina Naděje. Své vystoupení zahájila spirituálem „Bůh se sklonil k nám“ a tradicionálem „Adeste fidéles pastores“, zazpívané „a cappella“. Následovaly další více či méně známé vánoční písně  v různých úpravách. Mezi novinkami zaujal rytmický africký tradicionál „Asikhatali“. Na závěr si zcela zaplněný kostel společně s účinkujícími zazpíval naši nejznámější koledu „Narodil se Kristus Pán“. Naděje za své vystoupení sklidila zasloužený potlesk a dvěma přídavky se s posluchači rozloučila.

Foto: Radka Musilová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print