Vánoční koncert skupiny Naděje

Datum | 25.12.2010

Na Boží hod vánoční 25. prosince odpoledne se v kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil tradiční Vánoční koncert. Na úvod zazpívala malá děvčata z naší farnosti pod vedením Evy Březíkové několik známých koled. Všechny přítomné zaujal jejich milý projev a stoupající úroveň jejich zpěvu. Po nich již nastoupila před oltář skupina Naděje. Své vystoupení zahájila spirituálem “Bůh se sklonil k nám” a tradicionálem “Adeste fidéles pastores”, zazpívané “a cappella”. Následovaly další více či méně známé vánoční písně  v různých úpravách. Mezi novinkami zaujal rytmický africký tradicionál “Asikhatali”. Na závěr si zcela zaplněný kostel společně s účinkujícími zazpíval naši nejznámější koledu “Narodil se Kristus Pán”. Naděje za své vystoupení sklidila zasloužený potlesk a dvěma přídavky se s posluchači rozloučila.

Foto: Radka Musilová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Print this page