Svatováclavské setkání

Datum | 25.9.2010

Opět po roce bylo pro farníky a pozvané hosty připraveno setkání na farní zahradě. V úvodu setkání všechny přítomné přivítal děkan Jan Bárta, tentokrát v prostoru u malého altánku. V krátkém projevu zmínil potřebu setkávat se i mimo liturgii a kostel. Poděkoval farníkům za vše, čím se podílejí na životě farnosti a povzbudil je ke statečnému vyznání víry, především svým životem a jednáním v místě, kde žijeme, ve své rodině i ve svém povolání.
Potom následovalo divadelní představení k roku Písma Svatého, Obrázky z bible. Divadelní pásmo nacvičili a předvedli děti a studenti z farního divadelního spolku ARCHA. V několika scénkách propojili události SZ, NZ a dějin církve a ukázali tak důležitost a aktuálnost Božího slova.
Po skončení divadla následovalo přátelské popovídání, ochutnávání dobrot a pečeného selátka. K poslechu i tanci vyhrávala dvojice muzikantů Karel a František. Deštivé počasí sice donutilo farníky k posezení v prostorách fary, ale nezkazilo jejich radost a dobrou náladu.

J. Sklenářová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print