Dětský karneval

Datum | 14.2.2010

Masopust se opět nachýlil ke svému závěru, proto nedělní odpoledne patřilo především dětem a jejich rodičům. Půl hodiny před oficiálním začátkem přicházely děti v nejrůznějších maskách. Některé téměř ihned začaly tancovat. Po úvodní písničce děti a jejich rodiče jménem pořadatelů přivítala paní Sklenářová. V zápětí do sálu vtrhla obrovská barevná housenka – stonožka a začala tancovat. Odvážné děti se připojily hned, menší děti doprovodili rodiče. Po úvodním tanečku se nám stonožka zakuklila a proměnila se v mladé a radostné obyvatele Havajských ostrovů. Mikrofonu se ujala Mája a Honza, kteří moderovali celou akci. Ostatní „Havajané“ Jája, Jana, Markéta, Váša, Víťa a Josífek se věnovali dětem. Ty byly rozděleny do tří kategorií podle věku. Paní Tereza a Jana vybraly pět dospělých, kteří vytvořili porotu a hodnotili nejlepší masky. „Havajané“ hodnotili nejlepší tanečníky. Výherci byli na závěr odměněni sladkou medailí a čokoládou. Na této akci nechyběla ani tombola. Dvanáct dětí mělo možnost si svou cenu vylosovat z chaloupky baby ježibaby. O hudbu se postaral pan Jan Černý. Pro všechny přítomné a zvláště pro malé tanečníky bylo připraveno občerstvení. Na tvářích dětí, rodičů i prarodičů byla vidět radost, spokojenost a pohoda. To je velké ocenění pro nás pořadatele. Na závěr bych chtěla poděkovat všem, kteří jakkoliv pomohli s přípravou a průběhem karnevalu.

J.Sklenářová

Sdílet na sociálních sítích ...Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Print this page
Print